امروز برابر است با  2018 05 26 
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0.jpg
آخرین دیدگاه هاRSS استان فارس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶ | کد خبر : 3105
 • نمار جمعه اين هفته اهل سنت در خنج به امامت شيخ عبدالصد ابونجمي امام جمعه اهل سنت خنج وبا حضور اجتماع عظيم برادران وخواهران اهل سنت در مسجد جامع برگزار شد شيخ ابونجمي در خطبه دوم دررابطه با هفته قضائيه ...

  نماز جمعه اين هفته اهل تسنن در خنج به امامت شيخ عبدالصمد ابونجمي امام جمعه اهل سنت خنج وبا حضور اجتماع عظيم  برادران وحواهران اهل سنت در مسجد جامع برگزار شد

  نمار جمعه اين هفته اهل سنت در خنج به امامت شيخ عبدالصد ابونجمي امام جمعه اهل سنت خنج وبا حضور اجتماع عظيم برادران وخواهران اهل سنت در مسجد جامع برگزار شد شيخ ابونجمي در خطبه دوم دررابطه با هفته قضائيه وهفته ماليات وپاك سازي موصل ازداعش به سخنراني پرداخت

   

  n2

  ودر بخشي از سخنانش گفت : عفت وپاكدامني از مهم ترين اركان اسلام است عفت همان پاکدامنی است، اینکه انسان خود را از پلیدی ها و پلشتی های شهوانی دور نگاه دارد. ما به این دنیا آمده ایم تا به مقام عفت و پاکدامنی در تمامی زمینه ها برسیم. وامده است ايمان وقتي كامل مي شود كه پاكدامن باشد ونمازي قبول است كه انسان از پليدي ها برهاند وي در بخش ديگري از سخنانش دررابطه با هفته  قوه قضائيه وماليات گفت: : قوه قضائیه یک دستگاه پشتیبانی کننده قانون است وامنيت ما در گرو قوه قضائيه وي درادامه به وظايف خطير قضات اشاره كرد وضمن تقدير وقدرداني از قوه قضائيه قضاوت بسيار مهم واز كارهاي سخت دانست وي در ادامه با اشاره به هفته ماليات گفت امروز پرداخت ماليات پشتبان اقتصاد كشور واگر مردم ماليات را به موقع پرداخت نمايند حلال مشكلات خود وكشور باشند  ، وسرباز زدن از پرداخت ماليات بعنوان تجاوز به حقوق مسلمين وبيت المال است امام جمعه ال سنت خنج از پيروزي بدست آمده در موصل عراق گفت : ايران مقتدر برخلاف استكبار جهاني همواره برعليه داعش بود وشكست داعش باعث افتخار وسربلندي ايران اسلامي وخوشحالي همه است

  نماز جمعه تشيع

  ماز جمعه اين هفته اهل تشيع در خنج به امامت حجت الاسلام رضا صفائي امام جمعه اهل تشيع  خنج وبا حضور برادران وحواهران اهل تشيع  در مسجداهل بيت  برگزار شد حجت الاسلام صفائي  در خطبه دوم نماز در رابطه با مطالب ذيل به سخنراني پرداخت :

  ۱. یکی از مهمترین دغدغه ها و وظایف دستگاه قضایی دفاع از حقوق مردم و مقابله جدی با متخلفان و قانون شکنان است که از توصیه های اکید مقام معظم رهبری در دیدار با ارکان قوه قضائیه در هفته گذشته بود.

   

  صفا

  همچنین پیگیری مسائل و قضایای بین المللی که این امر هم نباید مغفول مسئولین بخصوص رییس قوه قضائیه قرار گیرد، اتفاقاتی در دنیا افتاده و می افتد از جمله بحث مصادره ها و تحریم های آمریکایی که بعد اعظم آن مربوط به حوزه امور حقوقی است و باید دستگاه قضا موضع گیری جدی و بین المللی داشته باشد.دفاع از حقوق آمران به معروف و ناهیان از منکر که در واقع مدافعان اصل هشتم قانون اساسی هستند ، اصلی که از ناحیه مسئولین متاسفانه مغفول و مظلوم مانده.

  ۲. (به بهانه هفته حجاب و عفاف  وحمله ظالمانه رضاخان قلدر به مسجد گوهرشاد و به شهادت رساندن هزاران معترض به کشف حجاب)، برخی فکر می کنند که بی حجابی در واقع نماد روشنفکری است و آزادی در حالی که آن خانمی که حجابش را بر می دارد و در کوچه و خیابان آرایش می کند نباید احساس امنیت و آزادی داشته باشد چون همه نگاههای مسموم نامحرم به سمت اوست. ای خانم چگونه می تواند زیر تیغ نگاههای دیگران فکر کند چه رسد به اینکه بخواهد روشنفکر باشد و ادای روشنفکری را درآورد. پس همانطوریکه روایات هم تاکید دارند حجاب برای زن مصونیت می آورد ، حریمش را و شخصیتش را حفظ می کند. آزادی یعنی احساس آرامش و امنیت یعنی حضور آگاهانه زن در تمام مسائل جامعه بدون شکستن حریم او.

  ۳. آزادی موصل در عین اینکه شادی مردم عراق را در پی داشت و شکست و خفتی بود برای داعش و حامیان منطقه ای داعش، در واقع  پیامی هم در بر داشت که تا زمانیکه مردم و مسئولین عراق یکدل و همرا در کنار هم باشند و متحد باشند و اتکا به هیچ قدرت بیرونی بخصوص ائتلاف دروغین ضد داعش که در واقع حامی اصلی داعش همینها هستند نداشته باشند همیشه پیروز میدانند و ان شاءالله درآینده کشور مستقل و مقتدری خواهند داشت.۴٫نشست اخیر منافقین و حامیان آنها در فرانسه پیامدهایی داشته که چرا مسئولین مجامع بین المللی و حتی کشور در برابر این همایش مخرب سکوت کرده اند و مهمترین مساله اینکه درست در همین زمان قرارداد ننگین توتال با یک شرکت با سابقه بد امضا می گردد که داد خیلی از دلسوزان را درآورد.۵٫هفته مالیات را در پیش داریم که ضمن تبریک و خداقوت به این عزیزان قابل یادآوری است که مالیات پرداختی مردم بخصوص مالیات ارزش افزوده صرف هزینه های عمرانی همین شهرستان می گردد.

  ۶. همزمان با شروع فصل گرما لازم است که مردم عزیز و فهیم در مصرف انرژی بخصوص آب و برق صرفه جویی کنند چون استان فارس از جمله استانهای گرمسیری است که متاسفانه با کمبود آب مواجه است و احتمال خشکسالی در سایه مصرف بی رویه آب وجود دارد ضمن اینکه متاسفانه مصرف برق هم امسال نسبت به سال گذشته افزایش محسوسی داشته که در صورت ادامه روند احتمال قطعی آن وجود دارد.

  روایات متعدد ، آیات مبین ما را از اسراف نهی فرموده اند که گویاترین آیات آیه شریفه” ان المبذرین کاتوا اخوان الشیاطین می باشد” اسراف خواست شیطان و کار شیطان است که شعله های آتش را در پی خواهد داشت.

  خنج در ۲۶۵ كيلومتري جنوب شيراز قراردارد             دفتر خبر خنج اعظمي

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "نماز جمعه اهل سنت به امامت شيخ عبدالصمد ابونجمي ونماز جمعه تشيع به امامت حجت الاسلام رضا صفائي برگزارشد"

  نظرات

  پربازدید ترین ها