امروز برابر است با  2017 05 28 
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0.jpg
آخرین دیدگاه هاRSS استان فارس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ | کد خبر : 2899
 • خنج نيوز - مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: در قانون برنامه ششم توسعه اعتبار روستاها از طریق مالیات بر ارزش‌افزوده از 20 درصد به 35 درصد افزایش‌یافته است.   به گزارش خبر گزاري صدا وسيما از خنج مدیرکل ...

  خبر تكميلي همايش شوراها در خنج

  سهم اعتبار روستاها به ۳۵ درصد افزایش یافت/ نمره قبولی شورای دور چهارم

  خنج نيوز – مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: در قانون برنامه ششم توسعه اعتبار روستاها از طریق مالیات بر ارزش‌افزوده از ۲۰ درصد به ۳۵ درصد افزایش‌یافته است.

   

  h5

  به گزارش خبر گزاري صدا وسيما از خنج مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس در بخشي از سخنانش گفت: در قانون برنامه ششم توسعه اعتبار روستاها از طریق مالیات بر ارزش‌افزوده از ۲۰ درصد به ۳۵ درصد افزایش‌یافته است.

  ايشان گفتند :: با افزایش اعتبار سهم روستایی شاهد فعالیت‌های چشمگیری در بخش‌های عمرانی، اقتصادی و فرهنگی در طول برنامه ششم در سطح روستاهای استان فارس هستیم.

  وی با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی شهر و روستا یک نهال نوپای ۱۸ و ۱۹ ساله‌ای که بیش از گذشته نیاز به حمایت و پشتیبانی از سوی مسئولان  دستگاه‌های اجرایی  دارد تا به توان به احکام و اصولی که در قانون اساسی تصویب‌شده اجرایی کند، افزود: از ۱۷ هزار میلیارد تومانی که از ابتدای تشکیل این نهاد مردمی به دهیاران اختصاص‌یافته  ۱۰٫۵ درصد در این دولت و مابقی در دیگر دولت‌های وقت  تحقق‌یافته و سهم استان فارس  ۷۲۵ میلیارد تومان بوده است.

  این مسئول خاطرنشان کرد: با تلاش‌های انجام‌شده ۴۵۶ میلیارد تومان معادل ۶۲ درصد توسط دولت تدبیر وامید به روستاها اختصاص‌یافته که نشان از توجه  به شوراهای روستایی  است.

  لقمانی تصریح کرد: نهم اردیبهشت‌ماه طبق تقویم رسمی کشور روز تأسیس شوراهای اسلامی نام‌گذاری شده است و در سال هزار و ۳۷۸ نیز نخستین دوره شوراهای اسلامی با حضور نمایندگان  تشکیل  و در طی  فعالیت‌های مثبت دور چهارم در فارس می‌توان به این نهاد مردمی نمره قبولی داد.

  وی با تأکید بر اینکه  عدم رسیدگی به اشتغال و بیکاری بزرگ‌ترین معضلی که با آن روبرو هستیم، افزود: برای مقابله با این چالش اجتماعی، مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال را در سال جاری سرلوحه فعالیت‌های کاری  مدیران و مسئولان اجرایی قرار داده است و با اجرایی شدن این فرمان  زمینه اشتغال‌زایی در سطح شهر و روستاها فراهم می‌شود.

  مدیرکل دفتر امور روستایی شوراهای استانداری فارس در مورد حضور حداکثری اقشار مختلف جامعه در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری  بیان داشت: در دور جدید انتخابات باید افرادی خوش‌فکر و کارآمد وارد شوند تا مشکل بیکاری و اشتغال برطرف و زمینه   اشتغال خانگی  برای زنان فراهم شود.

  لقمانی اضافه کرد: دور پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستا برگرفته از فرهنگ و آموزه‌های دینی است و در این مورد  نمایندگان می‌توانند با طرح‌ها و پیشنهاد‌های ارائه‌شده راه گشای معضلات و مشکلات جامعه باشند دفتر خبر خنج اعظمي.

   

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "خبر تكميلي همايش شوراها در خنج سهم اعتبار روستاها به ۳۵ درصد افزایش یافت"

  نظرات

  پربازدید ترین ها