امروز برابر است با  2018 06 23 
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0.jpg
آخرین دیدگاه هاRSS استان فارس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 3453
 • حجت الاسلام صفائي امام جمعه ونماينده ولي فقيه در شهرستان خنج درخطبه اول نماز ضمن دعوت مردم به تقواي الهي در بخشي از سخنانش گفت : بحث ولایت و ولایت پذیری و اقرار به امامت ائمه اطهار(ع) بحثی نیست که بعداز ...

  نماز جمعه اين هفته در خنج به امامت حجت الاسلام رضا صفائي امام جمعه شهرستان خنج برگزار شد

  حجت الاسلام صفائي امام جمعه ونماينده ولي فقيه در شهرستان خنج درخطبه اول نماز ضمن دعوت مردم به تقواي الهي در بخشي از سخنانش گفت :

  بحث ولایت و ولایت پذیری و اقرار به امامت ائمه اطهار(ع) بحثی نیست که بعداز عید غدیر و آنهم خاص شیعیان باشد بلکه با نگاهی به تاریخ و قرآن کریم در می یابیم که این اعتقاد قرین با خلقت آدم ابوالبشر بوده و خداوند همه انبیاء سلف و حتی پیروان ادیان و انبیاء عظام را به این نعمت امتحان کرده.

   

   

  امام جمعه خنج

  “واذ قانا ادخلوا هذه القریه فکلوا منها حیث شئتم رغدا و ادخلوا الباب سجّدا وقولوا حطّة نغفرلکم خطایاکم و سنزید المحسنین”

  این آیه شریفه درمورد قوم بنی اسرائیل است که در زمان حضرت موسی (ع) به فرموده امام حسن عسکری(ع) بعداز عبور از بیابان خداوند می فرماید: به روستای اریحا واقع در سرزمین شام شوید درحال سجده و در انجا هرچه می خواهید بخورید و درمقابل خداوند اقرار به گناهان خود کنید و از خداوند بخواهید شما را ببخشاید که ما هم به اعمال نیک محسنین خواهیم افزود.

  در اینجا امام (ع) می فرماید دلیل سجده کردن بنی اسرائیل که خداوند از آنها طلب کرده بخاطر این بود که خداوند تمثال مبارک پیامبر اعظم(ص) و امیرالمومنین(ع) را در دروازه روستا نمایان کرده بود و در واقع از بنی اسرائیل می خواست اقرار به ولایت اینها بگیرد که طبق معمول باز هم آنها در مقابل این امتحان نیز رد شدند و به عذاب الهی مبتلا که در ایه بعدی بدان اشاره کرده است.

  صفائي در خطبه دوم  به ترتيب در موضوعات زير به ايراد خطبه پرداخت

  سپاه ، خط قرمز ایران است واظهارنظرهای سخیف ترامپ مبنی بر تروریست خواندن این نیروی مقتدر و مخلص ، حاکی از درماندگی آنها در برابر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و شکست هیمنه غرب در جنگهای نیابتی اخیر در منطقه است. چیزی که تحلیلگران خودشان هم در مباحث خود چاره ای از بیان آن ندارند.

  ۲.تجزیه کردستان عراق دسیسه اسرائیل و حامیان غربیش آمریکا و انگلیس است که به فرموده مقام معظم رهبری” دنبال ایجاد اسرائیل جدید در منطقه هستند”. سودای تجزیه عراق به نفع منطقه نیست و این اتفاق ثبات و امنیت منطقه را برهم خواهد زد و کشورهای منطقه باید جلوی آنرا بگیرند.

  ۳۰ سفر ملک سلمان به روسیه اهدافی را دنبال می کرد که در راس آنها ترس و وحشت سعودیها از قدرت منطقه ای ایران است که در بحث داعش درواقع ضربه سنگینی بر پیکره آل سعود و متحدانش از جمله امریکا و اسرائیل وارد کرد و پادشاه سعود را به ولوله انداخته تا با نزدیک شدن به روسیه بلکه بتواند جلوی این اقتدار را بگیرد و خودی نشان دهد.

  20151204_122714_1

  همچنين نماز جمعه اهل سنت با حضور اجتماع رادران وخواهران اهل سنتخنج در مسجد جامع برگزار شد

  دفتر خبر خنج اعظمي

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "حاج آقا صفائي :سپاه ، خط قرمز ایران است"

  نظرات

  پربازدید ترین ها