امروز برابر است با  2018 07 17 
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0.jpg
آخرین دیدگاه هاRSS استان فارس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | کد خبر : 4039
 • به مناسبت روز معلم حجت الاسلام صفائي باارسال پيامي اين روزرا تبريك گفتند:         *"بسم الله النور"* *"ن والقلم و ما یسطرون"*   ستایش و حمد بیکران مخصوص آن یگانه سرمدی که اقیانوس بیکران معرفت را از مجرای رود خروشان علم و دانش در کنار ...

  📝📝 متن *پیام تبریک حجت الاسلام صفایی امام جمعه محترم تشیع شهرستان خنج

  به مناسبت روز معلم حجت الاسلام صفائي باارسال پيامي اين روزرا تبريك گفتند:

   

  3

   

   

   

  *”بسم الله النور”*

  *”ن والقلم و ما یسطرون”*

   

  ستایش و حمد بیکران مخصوص آن یگانه سرمدی که اقیانوس بیکران معرفت را از مجرای رود خروشان علم و دانش در کنار تهذیب و پاک سازی نفس سیراب کرد و به آخرین فرستاده اش قبل از هر کلامی آموخت که برای درک فیض رحمت الهی و رسیدن به مقام کمال و حرّیّت باید آموخت و دل را به صیقل علم و دانش جلا داد.

  آموختن مقدمه آموزگاری است و عبادتی بالاتر از آموختن و یاد دادن نیست، معلم شمع فروزانی است که زانوی ادب در محضرش مصداق عبادت است، معلمی که کلام و مرامش تداعی کننده روح معنویت و سعادت است، معلمی که خودش را ذوب کرده و مهذَّب کرده ، از تمنیّات دنیا گذشته تا بارقه نفحات انسانی و ربانی را در متن و بطن جامعه جریان دهد و جامعه درگیر جهل و منیَّت را از حضیض ذلت به اوج لذت عزت برساند و انسان را از قفس تَن و مَن برهاند و به آزادی برساند.

  *معلم الگوی کامل و آینه تمام نمای ساده زیستن، عالمانه و عاقلانه تدبیر کردن و عاشقانه سوختن است.*

  معلم عزیزم و ای بارقه امید زندگیم! یاد تو در یک روز و یک هفته خلاصه نمی شود که تو شب و روز من هستی و تمام داشته هایم را مدیون تو هستم، تویی که هم علم را به من یاد دادی و هم عبادت را.

  اینجا باید کلام زیبای امیرمومنان علی (ع):

  *”مَن علَّمنی حَرفا فقد صَیِّرنی عَبدا”* را به لوح ذرین دل نگاشت تا ارزش معلمی همیشه در حافظه تاریخ ماندگار شود ، چون معلمی شغل نیست بلکه راه است، مکتب است و هدایت است.

  💐💐💐💐💐💐💐💐💐

  *معلم عزیز روزت مبارک*

  💐💐💐💐💐💐💐💐💐

  *با نهایت احترام*

  *رضا صفایی*

  *امام جمعه شیعیان شهرستان خنج*

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "حاج آقا صفائي در پيامي روز معلم را تبريك گفتند"

  نظرات

  پربازدید ترین ها