امروز برابر است با  2018 07 17 
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0000000000000-1.gif http://khonjema.com/wp-content/uploads/0.jpg
آخرین دیدگاه هاRSS استان فارس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ | کد خبر : 1125
 • مشاور استاندار فارس در امور سرمایه گذاری و صنعت گفت: مصوبه اتصال فارس به خلیج فارس بالاخره امضا شده و به زودی نیز ابلاغ خواهد شد. به گزارش سایت خبری – تحلیلی مُهرستان ؛ غلامحسین شعرا در گفتگو با خبرنگار ...

  ارزوي ديرين فارسي ها محقق شد استان فارس به دريا متصل گرديد

  مشاور استاندار فارس در امور سرمایه گذاری و صنعت گفت: مصوبه اتصال فارس به خلیج فارس بالاخره امضا شده و به زودی نیز ابلاغ خواهد شد. به گزارش سایت خبری – تحلیلی مُهرستان ؛ غلامحسین شعرا در گفتگو با خبرنگار مهر افزود:  با پیگیری های مکرر استاندار فارس، مصوبه الحاق فارس به خلیج فارس سه…

  مشاور استاندار فارس در امور سرمایه گذاری و صنعت گفت: مصوبه اتصال فارس به خلیج فارس بالاخره امضا شده و به زودی نیز ابلاغ خواهد شد.

  به گزارش سایت خبری – تحلیلی مُهرستان ؛ غلامحسین شعرا در گفتگو با خبرنگار مهر افزود:  با پیگیری های مکرر استاندار فارس، مصوبه الحاق فارس به خلیج فارس سه روز قبل از پایان دولت دهم توسط دکتر احمدی نژاد امضا شد و خوشبختانه اکنون این مصوبه به عنوان مصوبه شورای عالی امنیت ملی به تائید مقام معظم رهبری نیز رسیده است.

   

  7838

  وی با بیان اینکه مصوبات شورای عالی امنیت ملی پس از تایید مقام معظم رهبری قابل اجراست، گفت: بر اساس این مصوبه آبراهه ای به عرض ۳۷ کیلومتر در حد فاصل مرز لامرد و هرمزگان به استان فارس اختصاص یافته است.

  مشاور استاندار فارس در امور سرمایه گذای و صنعت اضافه کرد: بر این اساس فارس می تواند در محدوده یاد شده به ساخت اسکله بپردازد و پس از آن محصولات صادراتی فارس از طریق اسکله های فارس به خارج از کشور صادر خواهد شد.

  شعرا همچنین از تخصیص بودجه برای انتقال آب خلیج فارس به منطقه انرژی بر لامرد خبر داد و گفت: برای انتقال آب خلیج فارس به منطقه انرژی بر لامرد ۱۵۰ میلیارد تومان مصوب شده که این میزان در بودجه سال ۹۲ پیش بینی شده است.

  به گفته وی امسال مطالعات انتقال آب از خلیج فارس به لامرد انجام خواهد شد و تا در پایان سال جاری و یا اوایل سال آینده عملیات اجرایی آن آغاز شود.

  به گفته وی گرچه نمایندگان بوشهر و هرمزگان برای امضا مصوبه اتصال فارس به خلیج فارس واکنش نشان دادند اما پیگیری های استاندار فارس سبب شد تا این آرزوی دیرینه استان فارس دو بار در جلسه هیات دولت مطرح شود و بالاخره به تصویب هیات وزیران برسد.

  شعرا بیان کرد: به زودی مصوبه اتصال فارس به خلیج فارس ابلاغ خواهد شد.

  به گزارش مهر، یکی آرزوهای دیرینه مردم و فعالان حوزه اقتصادی استان فارس اتصال این استان به خلیج فارس بوده تا از این فرصت بتوانند در امر صادرات فعالیت موثرتر و آسان تری داشته باشند که با این مصوبه رویای دیرینه استان فارسی ها رنگ واقعیت به خود گرفت.

   

   

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "استان فارس فارس به خليج فارس متصل شد"
  نظرات در مورد » “استان فارس فارس به خليج فارس متصل شد”
  1. قیام لارستان می‌گه:

   این خبر مال سه سال پیشه!! الان چرا منعکس کردی! عجیبه


  نظرات

  پربازدید ترین ها